Srpska Zastava

Pozivamo Vas na duženje pred novogodišnje praznike koje organizuje Klub Paunovi!

Druženje će se održati u prostorijama Kluba u Paunovoj 2, sa početkom od 17:30 časova.

Svi naši prijatelji su dobrodošli ~ You are welcome!

Druženje u Klub Paunovi!

Danas od 17:30 do 20:00 časova je održano prednovogodišnje druženje u Klub Paunovi!

Skup je otvorila Dubravka, predsednik našeg Kluba, posle čega je Vladan Jugović održao uvodni govor. Dubravka i Varja su recitovale pesme koje su napisale u toku protekle godine. Nakon toga ~ naši prijatelji ~ Stand Up komičari su održali 45 minutni program. Mi smo se smejali ~ tapšali smo u znak odobravanja ~ uživali smo! Na kraju smo se družili u neformalnom obliku u prostorijama Kluba uz hranu, kolače i sokove koje su napravile i donele članice našeg Kluba i naše prijateljice.

Učešćem u prednovogodišnjem druženju u Klub Paunovi! oplemenio sam kvalitet sopstvenog života! Božanstveno!

To smo mi!

Mi smo ~ Vladan, Dana, Tanja, Dubravka, Čika Voja i Jela, Zoran, Goran, Slavko, Gorica, Angelina, Marina, Sandra, Sanja, Ruška, Natalija, Varja ~ Paunovi!

Web Hosting