Srpska Zastava

Ocena korisnika:  5 / 5

Zvezda aktivnaZvezda aktivnaZvezda aktivnaZvezda aktivnaZvezda aktivna
 

Danas je od 17:00 do 20:00 časova održana treća skupština Klub: Paunovi! na kojoj su izabrani novi članovi uprave Kluba i, potvrđeni mandati pojedinim dosadašnjim članovima Uprave.

Skupštinu kojoj je prisustvovalo preko pedeset ljudi, pre svega naših dobrih i dragih prijatelja, je otvorila Dana. Nakon nje je Dubravka, predsednik našeg Kluba, podnela kratak izveštaj na trogodišnji rad Kluba u periodu kada je bila predsednica. Prigodan govor je održao i naš prijatelj Vladan Jugović, a pozorišna glumica je održala krataku predstavu. Po završetku formalnog dela, našim prijateljima je podeljen magazin Paunovo pero: broj 4, godišnjak koji izdaje naš Klub. Na samom kraju naše druge skupštine i svojevrsne proslave trećeg rođendana našeg Klub Paunovi: Družili smo se neformalnom obliku u prostorijama Kluba uz hranu, kolače i sokove koje su napravile i donele članice našeg Kluba i naše drage prijateljice. Osećam da sam učešćem u radu skupštine oplemenio i unapredio kvalitet sopstvenog života! Božanstveno!

Mi smo: Vladan, Dana, Anđelka, Tanja, Dubravka, Čika Voja i Jela, Zoran, Goran, Slavko, Angelina, Marina, Sandra, Sanja, Ruška, Aleksandar, Anđela, Igor, Snežana, Milija: Paunovi!

Web Hosting